Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O1] co to za wężyk

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O1] co to za wężyk

    Zamieszczone przez shok
    Jarek104, Jaguar to chyba już zabawa dla bogatych.Boję się ,że citroeny to w 99% pojazdy nie nadające się do niczego. Chyba ,że się mylę ?Jaki masz rok i stan tego auta
    Jaguar potrafi pociągnąć po kieszeni, to fakt, ale dużo zależy od tego co kupisz..

    XM-a mam w stanie niezłym, jeździ, wszystko sprawne. Trchę go rdza bierze, ale auto jest dużo poniżej Twojego budżetu wystawione. 97r, 2.0 benzyna.
    Nie jest to samochód naprawialny przez pierwszego lepszego mechanika, ale nie o to w klasyku chodzi.. On ma cieszyć, być i jeździć w słoneczne dni a nie na codzień do pracy..

    Choć nie powiem, XJ-em jeździłem w zeszłym roku 9 miesiecy non-stop :-)

  • #2
    [O1] co to za wężyk

    Dzień dobry,

    Możecie podać nr części (wężyka) i jego nazwę. <to białe na zdjęciu>
    Teraz mam go sklejonego
    Na 3 zdjęciu widać jego miejsce, jest schowany pod rurą od filtra powietrza.
    ]"]Galeria zdjęć aukcji Allegro - Galerie Allegro.pl ]"]Galeria zdjęć aukcji Allegro - Galerie Allegro.pl ]"]Galeria zdjęć aukcji Allegro - Galerie Allegro.pl

    Komentarz


    • #3
      Jest element z układu podciśnienia. Widzę że jest on jakoś doklejony do zaworka. Wg mnie tak być nie powinno i należy doprowadzić to do ładu bo jak zacznie układ gubić podciśnienie to się zaczną problemy z hamulcami, sterowaniem geometrią turbo, egr itp.

      Link do całości:

      Przewód serwa Skoda Octavia - SKODA CZĘŚCI dystrybutor części do skody,części skoda,skodaczesci,skoda felicja,favorit,skoda fabia,octavia

      a ten wężyk co idzie z prawej strony to zwykły czarny wężyk np. do paliwa o odpowiedniej średnicy można wstawić.

      Octavia 1.9 TDI ASV 2004---> FOTKI

      Była Fabia 1 1.4 MPI CLASSIC
      Jest O1 1.9 TDI ASV DRIVE
      Jest RAPID 1.2 TSI CJZD 110 KM RM 2016

      Komentarz


      • #4
        Mitek_k, z tego co widać to masz uwalony trójnik przy zaworze zwrotnym na głównym przewodzie podciśnienia... w sumie niezła rzeźba Dobry link Ci podał roLLo, żeby zrobić z tym porządek "dla spokojności" i bezpieczeństwo Twojego i pasażerów.
        VAG - diagnostyka - kodowania - adaptacje - PIN immo - adaptacje kluczyków
        Jeżeli post okazał się pomocny kliknij

        Komentarz


        • #5
          dzieki za odp.

          już wszystko wiem.

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X